| Reklamos kainos | Naudojimosi sąlygos | Parašykite mums | Registracija |
 
| Keleiviniai tvarkaraščiai | Skelbimai | Įmonės | Kroviniai | Krovininis transportas | Fotogalerija | Nuorodos |

Keleivinio maršruto paieška - pagalba

    Ieškantiems reikiamos susisiekimo priemonės, maršruto pirmiausia reikia pasirinkti kokio maršruto ieško. Čia išskirtos trys atskiros grupės: Miesto priemiestiniai, tarpmiestiniai, bei tarptautiniai.

    MIESTO ir PRIEMIESTINIAI maršrutai - tai maršrutai, kurio sustojimai yra tame pačiame rajone. TARPMIESTINIAI maršrutai - tai tokie maršrutai, kurio visi sustojimai yra Lietuvoje, bent dviejuose skirtinguose rajonuose. TARPTAUTINIAI maršrutai - tai tokie maršrutai, kurio sustojimai yra bent dviejose skirtingose šalyse. Įvedimo metu kiekvienas maršrutas priskiriamas vienai iš šių trijų grupių.

    Vartotojas keleivinių tvarkaraščių puslapyje turi galimybę pasirinkti vieną iš trijų nuorodų:
- Miesto - priemiestiniai maršrutai - čia vartotojui pateikiami visi miesto priemiestiniai maršrutai bei tie TARPMIESTINIAI maršrutai, kurių bent du sustojimai yra viename rajone. Čia nepateikiami Tarptautiniai maršrutai, nors ir šių maršrutų bent du sustojimai taip pat gali būti vieno rajono ribose (taip yra dėl to, kad tarptautinių maršrutų įvedami sustojimai neturi priskyrimo rajonui)
- Tarpmiestiniai maršrutai - čia vartotojui pateikiami visi tarpmiestiniai maršrutai. Čia nepateikiami Tarptautiniai maršrutai, nors šių maršrutų bent du sustojimai gali būti dviejuose skirtinguose Lietuvos rajonų ribose (taip yra dėl to, kad tarptautinių maršrutų įvedami sustojimai neturi priskyrimo rajonui)
- Tarptautiniai maršrutai - čia vartotojui pateikiami visi tarptautiniai maršrutai.

  Paieška

    Jei nebus pildoma paieškos forma, tai Miesto priemiestinių maršrutų paieškos formos pildymo pavyzdys informacija pateikiama nuosekliai - puslapis po puslapio. Dominančio maršruto detalų sustojimų grafiką galima peržiūrėti paspaudus nuorodą ant maršruto pavadinimo. Įvedant paieškos kriterijus, rezultatai pateikiami tik tie, kurie atitinka paieškos parametrus.

    Norint surasti miesto - priemiestinius tvarkaraščius (konkretaus rajono ribose), reikia pasirinkti atitinkamą rajoną (miestą). Jei rajonas nepasirenkamas ir paieškos formoje įrašomos išvykimo bei atvykimo stotelių pavadinimai (arba jų pradžios), paieška veiks, tačiau gali būti pateikiami kelių rajonų tvarkaraščiai. Geriausia rajoną pasirinkti - tada tikrai žinosime, kad bus atrenkamos tik to rajono stotelės

    Jei norime rasti maršrutus iš konkrečios stotelės į konkrečią stotelę - reikia atitinkamuose paieškos formos laukuose įvesti stotelių pavadinimo pradžią. Jei stotelės pavadinimą sudaro keli žodžiai - pakanka įvesti vieno iš žodžių pradžią. Paieškos formoje stotelės pavadinimo pradžią galima įvesti be lietuviškų raidžių, jas pakeičiant atitinkamomis lotyniškomis (pvz.: ą-a, č-c, ę-e, ė-e, į-i, š-s, ų-u, ū-u, ž-z).

    Kai išvestuose rezultatuose pateikiami maršrutai su panašiais stotelių pavadinimais (kai sutampa pradžia), galima į stotelės lauką įrašyti visą pavadinimą, arba atmesti nereikalingus rezultatus šiame lauke įrašius nereikalingų stotelių pavadinimų pradžią su ženklu priešais "-". Keli žodžių fragmentai visada atskiriami tarpais.

    Jei reikia, kad būtų pateikti kelių stotelių maršrutai, tai į ieškomos stotelės lauką įrašomi šių stotelių pavadinimai ar jų pradžios, atskirtos tarpais.

    Jei pageidaujate atrinkti maršrutus konkrečiai datai, parinkite ją. Tada paieškoje bus atsižvelgiama, ar tą kalendorinę bei savaitės dieną galioja grafikas  MANO MENIU
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:
Priminti slaptažodį
 Registracija


NUORODOS

www.verslas-info.lt
www.infotakas.lt
verslo-skelbimai.lt
 
 
 
 

 
 

1996-2021 m. © UAB "Infotakas"